Nemáááááááám

Pravidla ligy!!!!!!

Zdravím všechny zástupce a členy soutěžních družstev Otevřené ligy okresu Chrudim v požárním útoku

Bude se konat společná schůze štábu ligy a mluvčích ligy, kde by se měla projednat pravidla a veškeré nedostatky v lize. Tímto e-mailem Vás chci poprosit, abyste mi za každé družstvo nebo klidně i jednotlivce poslali Vaše připomínky a to, co byste rádi změnili. Nezažila jsem letos družstvo, které by bylo se vším spokojeno, tudíž očekávám odpověď OD VŠECH! Pokud žádná odpověď nepřijde, budu počítat s tím, že tato družstva nemají žádné výhrady, jsou s ligou spokojena a nic měnit nechtějí.

Vaše e-maily vytiskneme a půjdeme s nimi za štábem. Důvod, proč vše řešíme takto, je ten, že není čas udělat nejprve schůzku zástupců družstev.

Nejsem si jista, zda mám kontakty na všechna družstva, proto jestli můžete, rozešlete tuto zprávu dál nebo ji klidně vložte na webové stránky sboru.

Na odpovědi máte čas do pondělí 19.10.2009. Zkuste se prosím pod své návrhy a připomínky podepsat, ať nemám v ruce anonymy a zároveň si předtím přečíst současná pravidla!!!!!!, ať nechcete zavést něco, co zavedené je a "jen" se to nedodržuje. Najdete je na www.ligazeny.estranky.cz

Ráda bych o odpovědi poprosila i ženská družstva, jelikož si myslím, že po 3 letech ženské ligy, kdy byla pravidla tvořena na jejím úplném počátku, jsou věci, které je třeba změnit. Jeden z mých návrhů je zrušení nepočítání soutěže s nejhorším výsledkem do celkového hodnocení ligy a to z toho důvodu, že se KAŽDÝ rok KAŽDÉMU družstvu škrtla nula a tudíž mi toto pravidlo připadá zbytečné.

Těším se na Vaše e-maily a pevně věřím, že příští rok budeme běhat za jiných a lepších podmínek. Ale na to potřebuji co nejvíce Vašich názorů a odpovědí na tento e-mail!!!!! Takže pokud Vaše celoroční nadávky nebyly jen plané řeči, půjdeme na schůzku s hromadou návrhů, které mi pošlete.

S pozdravem

Tereza Čechová - SDH Lukavice
hasickaT@seznam.cz

RSS kanál

Syndikovat obsah

Test

Datum: 27.09.2020