Nemáááááááám

První letošní ligovka v Třemošnici

V sobotu jsme absolvovali první soutěž zařazenou do otevřené Ligy okresu Chrudim v požárním sportu. Počasí přálo a oproti loňskému roku,kdy se po pár družstvech spustil vytrvalý déšť, vydrželo slunečné až do konce soutěže. Komentář p. Šulce neměl chybu,soutěž díky dvěma platům probíhala poměrně rychle,pečené prasátko bylo výborné.Snad jen předlouhá fronta u piva kazila úsměvy některých příznivců požárního sportu.

Celkem přijelo do Třemošnice předvést svůj požární útok 29 družstev mužů a 12 družstev žen. Všichni jsme byli zvědaví co který tým po zimě předvede a kdo nasbírá první drahocenné body do ligy. V kategorii mužů se podařilo post nejvyšší získat klukům z Perálce časem 24,26s a rozdílem pouhých 0,03s v nástřiku terčů.

Pohár za druhé místo putoval do Lukavice-čas 24,57.Třetí místo obsadili kluci ze Seče s časem 25,14.

V kategorii žen se nejvíce dařilo ženám z Výsonína s časem 30,32s-první místo. S vteřinovou ztrátou na vítěze obsadily 2. místo ženy z Chrudimi,třetí příčka patřila ženám z Lukavice s časem 32,95s.

V příloze můžete shlédnout kompletní výsledky soutěže v Třemošnici.