Nemáááááááám

1. soutěž v roce 2009 - Hoješín

O uplynulém víkendu proběhla v Hoješíně otevřená okrsková soutěž,na kterou jsme vyrazili jako na první závody letošní sezóny. Počasí bylo parádní,dorazilo celkem 16 družstev mužů a dvě družstva žen zastoupená Lukavicí a Výsonínem. Po nástupu družstev převedli své umění mladí hasiči ze Seče a Bojanova a hned po nich přišel na řadu domácí tým .Kluci předvedli bezchybný útok s precizním nástřikem a časem lehce přez 25 vteřin okamžitě nasadili laťku. Favoritům místního okrsku a loňskému vítězi klukům z SDH Seč,kteří startovali jako 3. se bohužel nezadařilo. Zaseklý závit na koši znamenal spolu s časem přez 30 vteřin odsun do zadních pozic tabulky.

Hranici 25 vteřin se podařilo překonat až družstvu Výsonína se startovním číslem 6 rovnou o 1,5 vteřiny a časem 23,59 se ujali vedení,které jim vydrželo až do konce soutěže. Následoval je ještě

SDH Perálec- čas 23,76-druhé místo a nakonec i náš tým,který s časem 24,04 skončil na třetím místě.

Neméně zajímavý byl samozřejmě souboj dvou ženských týmů-Lukavice a Výsonína. Tyto družsva se pravidelně utkávají na ligových soutěžích a rivalita je zde skutečně velká. Jako první nastoupily na plato ženy z Výsonína a předvedly bezchybný útok s časem lehce přez 28 vteřin.

Bohužel tentokrát to nestačilo a naše děvčata se s časem 27,08 staly vítězi této soutěže v kategorii žen.

Po vyhodnocení soutěže a občerstvení na cestu následovala cesta k domovu.

Další plánovanou akcí na kterou se chystáme je první ligovka v Třemošnici 2.5. Zde už půjde o drahocenné body.

RSS kanál

Syndikovat obsah

Test

Datum: 27.09.2020