Nemáááááááám

Horka

 

Předposlední ligovka je za námi.

 

Tentokrát jsme v sobotu 25.9. zavítali do Horky. Liga se zde konala letos poprvé. Pojďme se podívat jak to v Horce vypadalo. Počasí přálo a rovná dráha se dvěma platy slibovala rychlé časy. Po soutěži ve Slatiňanech, kde celá špice tabulky vyhořela jsme byli všichni zvědaví jak tato soutěž zamíchá ligovým pořadím. Kategorii mužů zahájili „Horečtí“ s časem 27,38. Zanedlouho ze startovní pozice 5 vyrazil do boje o body náš tým. Celkem slibně rozběhnutý útok nakonec po lehce zauzlovaném béčku zastavil časomíru na čase 25,71. Náš čas zanedlouho překonali kluci z Chotěnic ,kteří nakonec s časem 24,91 obsadili celkově druhé místo.

Následoval je Výsonín 25,02 a Zbožnov 23,52. Nakonec nás dali i kluci ze Seče časem 25,69.

Celkově tedy 1. Zbožnov ,2. Chotěnice ,3. Výsonín

Následovala kategorie žen. I když padly jen čtyři časy pod třicet bylo na co koukat. Hned třetí útok v podání děvčat ze Skutče stanovil nový rekord ročníku. Děvčata udržela vedení až do konce a s časem 25,83 zvítězila v této soutěži. Naše holky rovněž ukázaly jak umí a útokem za 26,15 si pojistily letošní první místo lize. Pod třicet se dostal ještě tým Zbožnova (27,10) a Štěpánova (29,74) Naše „Maminy“,které rovněž startovaly na této soutěži obsadily celkově 10. místo s časem 37,30.

Celkově tedy 1. Skuteč ,2. Lukavice ,3.Zbožnov

Pořadatelé připravili i zpestření ve formě rozstřelů a to pro obě kategorie. Postupovaly čtyři družstva žen a osm týmů mužů.

Z pavouků nakonec vyšly vítězně ženy ze Štěpánova. V mužské části ve finálovém souboji s SDH Výsonín nakonec obří putovní pohár získal náš tým Lukavice. 

 

 

 

Poslední letošní ligová soutěž nás čeká v sobotu 2.10. v Morašicích.  

 

video: 
See video

RSS kanál

Syndikovat obsah

Test

Datum: 27.09.2020