Nemáááááááám

O pohár starosty obce Lukavice

Hurá hurá hurá!!!!!!

Za deset let existence lukavského poháru letos poprvé zvítězil domácí tým. Pojďme se podívat co tomu předcházelo a jak soutěž probíhala. Letos vyšel Pohár starosty obce na datum 15.8.09. Po soutěžích v Brčekolech a Štěpánově to byla celkem 6. soutěž zařazená do ligy okresu.
Jako první tentokrát na plato nastoupili kluci ze Slepotic. Bohužel se jim útok moc nevydařil a se svým časem rozhodně spokojeni nebyli. Brčekoly s dvojkou rozběhly svůj útok velice pěkně,ale delší nástřik a čas 29,94 nesliboval moc pěkné místo v tabulce. Po NP Dašic a Horky
nastoupili kluci ze Štěpánova a časem 25,08 nasadili pomyslnou laťku. Následoval pokus Perálce se startovním číslem 6. Průběžně vedoucí tým ligové tabulky předvedl velice povedený útok,bohužel prostřik na levém proudu a čas 27,13 nebyl to nej co kluci umějí předvést. Zato kluci z Chotěnic se do toho tentokrát opřeli a s časem 25,49 spokojenost rozhodně byla. Naprosto stejného času dosáhli kluci z Hlinska takže do ligy se oběma týmům počítá 15 bodů. O umístění v soutěži nakonec rozhodl čas nástřiku druhých terčů a tady byli kluci z Chotěnic rychlejší. Nakonec tedy Chotěnice 3. a Hlinsko 4. místo.
Nastal čas na pokus našeho týmu. Po loňském fiasku jsme doufali že letos to snad polepšíme. To ještě nikdo netušil že se tak zadaří. Když jsme na platě zaslechli klasické „nemám“,už jsem to pomalu viděl černě. Spoj na levém proudu se nakonec podařilo vyřešit:),tak jsme s menším zpožděním vyběhli směr terče.
Strojník nás naštěstí neutopil takže se podařilo i dotáhnout na čáru. Nástřikem pak kluci dohnali to co jsme zmeškali na platě. A nejen to! 23,40 stačilo nejen na první místo v soutěži,ale zároveň nastavilo laťku pro letošní rekord ročníku. Uvidíme jestli vydrží:)
Po nás následovali kluci z Hoješína 26,68 celkové 7.místo v soutěži,Slatiňany s desetinovým rozdílem v nástřiku celkově 11.místo. Do pořadí první desítky promluvily ještě týmy Včelákova 27,94 celkově 9. a Morašice 28,14-10. místo. Se startovním číslem 12 jsme měli možnost shlédnout také útok týmu Lukavice B. I přesto že chlapi šli totálně bez přípravy obsadili celkově 23.příčku.
Kategorii žen zahajoval domácí tým. Boční vítr hodně holkám hodně prodloužil nástřik a savice vytažená bez koše bohužel úplně ukončila naději na umístění v této soutěži. Následovaly holky ze Skutče. Pěkně rozběhnutý útok nakonec skončil s časem 31,45 a stačil na celkové 3. místo v soutěži. Jako třetí nastoupil na plato náš B tým žen. Konečný čas 47,83 rozhodně nepatří k tomu nejlepšímu co tento tým umí. Pro tentokrát 12.místo. Ženy ze Slepotic s číslem 4 skončily se ztrátou 0.02vt za Skutčí na bramborovém postu.
Ženy z Chrudimi s rozdílem desetiny vteřiny mezi terči obsadily s časem 30,18 celkově 2. příčku. Jediný čas pod třicet vteřin jsme v kategorii žen na této soutěži měli možnost shlédnout v podání žen ze Zbožnova,které si tímto výkonem zajistily vítězství v této soutěži.

Výseldky kategorie muži

Výseldky kategorie ženy

Závěrem top časy na terčích:
kategorie muži-pravý terč Výsonín-22,90s
kategorie ženy-pravý terč Zbožnov-25,29s

RSS kanál

Syndikovat obsah

Test

Datum: 27.09.2020